مایکل جکسون (زادهٔ ۲۹ اوت ۱۹۵۸ ، درگذشتهٔ ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹) موسیقیدان، بازرگان آمریکایی و یکی از موفق ترین سرگرمی سازان تمام دوران ها به شمار می آید.5«اگر کسی بر ضد یک شخصیت جز آنچه قابل اثبات بود نمی‌توانست بگوید، تاریخ را نمی‌شد نوشت.»


بیوگرافی مایکل جکسون (Michael Jackson)

مایکل جکسون (زادهٔ ۲۹ اوت ۱۹۵۸ ، درگذشتهٔ ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹) موسیقیدان، بازرگان آمریکایی و یکی از موفق ترین سرگرمی سازان تمام دوران ها به شمار می آید.5«اگر کسی بر ضد یک شخصیت جز آنچه قابل اثبات بود نمی‌توانست بگوید، تاریخ را نمی‌شد نوشت.» 

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.»
«موفقیت مسلماً تنهایی را به همراه می‌آورد. مردم فکر می‌کنند که چون شما همه چیز دارید، خوشبخت هستید. فکر می کنند شما همه کار می‌توانید بکنید و همه جا می‌توانید بروید، اما این‌گونه نیست. چنین کسی نیازمند چیزهای خیلی معمولی است.»
«معنی زندگی در تک تک روش‌های ابراز زندگی است. این معنی در ابدیت شکل‌ها و پدیده‌ها که در تمام خلقت وجود دارند حاضر است.»
«توصیف عشق خنده‌‌دار است. عشق را می توان به راحتی احساس کرد، اما در عین حال آنقدر لغزنده است که نمی‌توان درباره‌اش صحبت کرد. درست مانند یک قالب صابون در وان حمام - در دستتان می‌ماند مگر اینکه زیاد فشارش دهید.»
«قبل از اینکه دربارهٔ من قضاوت کنی سعی کن با تمام قلبت دوستم داشته باشی...بعد از خودت بپرس آیا کودکی مرا دیده‌ای؟»
«فقط بخاطر اینکه در روزنامه‌ها می‌خونید یا روی صفحهٔ تلویزیون می‌بینید ...اونو به واقعیت تبدیل نکنید.»
«مهم نیست چند سال دارید،وقتی احساس می‌کنید حرفی برای گفتن دارید،مردم باید به شما گوش دهند.»

من عاشق انجام دادن کارهای مختلف هستم .هر تجربه ای که جدید و مهیج باشد و من هر بار بیشتر می آموزم .
«در مورد صحنه گردانی چیزی که بیشتر از آن لذت می برم شاد کردن مردم است.فقط نشاندن لبخندی بر چهره ی یک نفر برای من زا هر چیزی با ارزش تر است.»

«وقتی بر روی صحنه هستم، احساس می کنم که آنجا امن ترین جا روی زمین است.»
«وقتی می خواهید اثر بخش باشید فقط باید خودتان باشید .و چه کسی می تواند به شما یاد دهد که خودتان باشید؟ شما نمی توانید به شخصی یاد بدهید که چگونه موثر باشد ، دقیقا همان طور که به نمیتوانید سرودن را به او بیاموزید.این در درون شماست.سرودن شکلی از اثر بخش بودن است با روش خاص و
«عکس پیتر پن بر تمام دیوار های اتاقم هست .من هر چیزی را که بَری نوشت خواندم .من نهایتا با پیتر پن هویت داده شدم، پسر گمشده از never-never land .»
«بسیاری از مردم (به خدا) اعتقاد ندارند. این بعضی اوقات احمقانه است .خورشید از دوران های دور آن بالا بوده است. چه چیزی آنرا بالا نگه می دارد؟ من اهمیت نمی دهم که اونا چقدر به من توضیح علمی بدن، توضیحاتشون به اندازه کافی عمیق نیست.»
«من نمی گویم که من جذاب بودم ! اما اگر آنها نظرشان این بود خیلی خوب است.من این را در کنسرت دوست دارم این مرتب بودن است.»
«هدف واقعی من انجام دادن خواسته های خداست .من خواندن و رقصیدن را خودم انتخاب نکردم ، اما این نقش من است و می خواهم آن را بهتر از هر کس دیگری انجام دهم.»
«من به خدا اعتقاد دارم همه ما داریم . ما دوست داریم روشنی بخش باشیم .احمقانه رفتار نکنید و روشن بینی خود را از دست ندهید.»
«اولین باری که من E.T را دیدم ،در میان همه چیز ذوب شدم ،بار دوم مثل یک دیوانه گریستم.»
«هر بار که به پاریس می روم با عجله به موزه لوور می روم .من هیچ وقت از دیدن آن سیر نمی شوم !من به موزه های سراسر دنیا می روم من عاشق هنر هستم.»
«حرکت دادن بدن یک هنر است .رقصیدن نمایش احساس شما به وسیله حرکت بدنتان است .گذشتن از زمین فقط به خاطر رسیدن به احساس آزادی و انجام هر کاری برای رسیدن به این احساس واقعا بی نظیر است این فرار از واقعیات زندگیست.راحت شدن ازهمه چیز و حرکات دادن بدن و بیرون کردن تنش ها و دردها.»
«من عاشق خلق کردن موسیقی هستم ساختن چیزی که غیر معمول و غیر منتظره باشد ،بیشتراز تصور مردم فرا تراز زمان.پنج مرحله جلو تر چیزی که مردم فکر می کنند.»
«من هیچ وقت ماریجوانا مصرف نکردم و نمی خوام امتحانش کنم . هیچ وقت هیچ کدام از این ها را مصرف نکردم .به این چیز ها علاقه ای نداشتم .من از چیزی که هستم احساس خوشحالی می کنم.حتی از گفتن این کلمه هم بیزارم.اگر بخوام که با ذهنم احساس آزادی کنم برای قدم زدن کنار ساحل میرم یا یک کتاب زیبا می خونم یا یک ترانه می نویسم.»
«من عاشق مطالعه کردن هستم .مثل فلسفه و داستان های کوتاه(1982)»
«من نژادم را می دانم .من به آینه نگاه می کنم.من می دانم که سیاه پوستم.»
«من افتخار می کنم که یک سیاه پوست آمریکایی هستم .من به نژادم افتخار می کنم.»
«ما آلمانی ها هستیم، ما امریکایی ها هستیم ،فرانسه ،ایتالیا،روسیه،امریکا،آسیا ، آفریقا،...بسیاری از ملت ها . ما مسیحی ، یهودی ،مسلمان و هندو هستیم .ما سیاه پوست هستیم ،ما سفید پوست هستیم .ما اجتماعی از تفاوت ها هستیم.بسیار پیچیده و در عین حال ساده.ما نیازی به داشتن جنگ نداریم.»
«در مورد یک نفر قضاوت نکنید .دیگران را محکوم نکنید .مگر شما همه آن ها را می شناسید؟ یک نفر آن را می سازد و همه باورش می کنند.اگر شما یک دروغ را به اندازه کافی بشنوید، باورش می‌کنید.»
«موسیقی وسیله‌ای است برای ارضای تمایلات من، هدیه من است برای تمام عشاق دنیا . با موسیقی ام ،می دانم که تا ابد زنده خواهم بود.»

"کودکان در لبخندهای زیبایشان خدا را در هر چیزی به من نشان می دهند .این خوبی بی تکلف درست از قلب آنها می درخشد و فقط می خواهد که به آن عشق ورزیده شود "

" اگر وارد این دنیا شوید در حالی که می دانید دیگران عاشق شما هستند و با همین احساس دنیا را ترک کنید ، هر اتفاقی در زندگی ناخوشایند نخواهد بود"

"اگر می خواهی برادرم باشی ، اهمیتی ندارد که سیاه پوست یا سفید پوست باشی"

"بیایید فردایی را آرزو کنیم ،جایی که می توانیم حقیقتا از روحمان عشق بورزیم ، و عشق را در قلب آفرینش به عنوان حقیقت نهایی بدانیم "

" در نهایت ، مهم تر از همه این است که با خودتان وکسانی که دوستشان دارید روراست باشید ، به سختی کار کنید ، طوری کار کنید مثل این که فردایی وجود ندارد، خود را فرهیخته کنید. تلاش کنید.استعداد خود را پرورش و ترویج دهید و آن را به بالا ترین درجه برسانید.در کاری که می کنید بهترین باشید .تلاش کنید در رشته خودتان به جایی برسید که از هر فرد زنده ای بیشتر بدانید.از ابزارهای حرفه تان استفاده کنید ،اگر کتاب ها هستند یا زمینی برای رقصیدن یا جایی برای شنا کردن .هر چه هست از آن شماست .سعی می کنم همیشه این را به خاطر داشته باشم."

“ در دنیایی که از نفرت پر شده ، همیشه باید جرات امیدوار بودن داشته باشیم. در دنیایی که از خشونت پر شده ،همیشه باید جرات آسوده بودن داشته باشیم .در دنیایی که با نا امیدی پر شده ،همیشه باید جرات آرزو کردن داشته باشیم .و در دنیایی که با بی اعتمادی پر شده ،همیشه باید شهامت اعتماد کردن داشته باشیم."

" بهترین آموزش دنیا تماشا کردن کار چیره دستان است"

"هدف من در زندگی این است که آنچه را که دریافت کرده ام به دنیا ببخشم: وجد پیوند الهی از طریق موسیقی و رقصم"

"من خدا رو در چهره بچه ها می بینم.اگر کسی به خبر بده که تمام بچه ها مردن.من فورا خودم رو از بالکن پرت می کنم ." (مسنتد مارتین بشیر 2003)

" من عاشق E.T هستم ، برای این که یاد خودم می افتم .کسی که از دنیای دیگری میاد و با اونا دوست می شه و وجودی هشتصد ساله داره و با خرد خودش شما رو حس می کنه و می تونه به شما یاد بده که پرواز کنید. همه تصوری که از اون دارم فوق العادست .منظورم اینه که کی دوست نداره پرواز کنه ؟” مصاحبه با smash hits 1983

“ والدینمان به ما یاد دادند که همیشه آبرومند باشیم، بهترین باشیم، مهم نیست که چه شغلی داریم"

" از بالای صحنه نگاه می کنی و تا جایی که چشم کار می کنه مردم رو می بینی احساس خیلی خوبیه اما با رنج بسیاری همراهه، با رنج بسیار"

"مردم فکر می کنند که مرا می شناسند .واقعا نمی شناسند . در حقیقت من تنها ترین انسان روی زمین هستم ، گاهی اوقات گریه می کنم ،برای اینکه آزار دهنده است ، اگر رو راست باشم باید بگویم بودن به جای من آزار دهنده است."

"هر جای دنیا که می روم درحال فرار کردن و مخفی شدن هستم ...نمی توانم در پارک قدم بزنم .نمی توانم به خرید بروم ... مجبورم که در یک اتاق مخفی شوم.

احساس می کنم که در زندان هستم "

" فقط به خاطر این که چاپ شده دلیل نمی شه که وحی منزل باشه ،مردم چیزای منفی می نویسن برای اینکه فکر می کنن بیشتر می فروشه .اون ها برای خبر های خوب پول نمی دن"

"من انسانی خلاق و رویایی هستم . خدا به من استعدادهای خاصی بخشید.من از مقایسه کردن متنفرم اما والت دیزنی خلاق بود اما در تجارت خوب نبود.برادرش Roy آثار او را به کار می گرفت .او مثل من عاشق این بود که سرگرمی های خانوادگی بسازد .احساس می کنم آن یک موهبت بود و من هم آن را دارم .من از این که برگزیده شده ام بسیار افتخار می کنم ."

" از این که زنده هستم احساس شادمانی می کنم , از چیزی که هستم خوشحالم ."

" هیچ چیزی مرا راضی نمی کند , من یک کمال گرا هستم , این بخشی از وجود من است ."

" اما من هیچوقت کمک کردن و عشق ورزیدن به مردم ، همان طور که مسیح گفت را متوقف نمی کنم "

" هر جلوه ای از حیات معنی زندگی را در بر دارد.این در بی انتهایی شکل ها و پدیده های موجود در همه آفرینش است ."

" همیشه در قلبم پیترپن باقی خواهم ماند "

"هنوز چیزی ندیده اید، بهترین ها در راهند."

" قبل از این که در مورد من قضاوت کنی ، تلاش کن که عاشقم باشی،

به درون قلبت نگاه کن و سپس بپرس ، آیا کودکی مرا دیده ای"

"به خاطر می یارم که به رکورد استدیو می رفتم و پارکی کنار خیابان بود و بچه ها را در حال بازی کردن می دیدم و گریه می کردم برای این که مجبور بودم به جایش کار کنم "( در مصاحبه با اپرا وینفری در مورد دوران کودکی )

"من یک سیاه پوست امریکایی ام, من به نژادم افتخار می کنم .من به آن چه که هستم مفتخرم . من برتری ها و شان بسیاری دارم."

"من بیماری پوستی دارم که رنگدانه های پوستم را از بین می برد. این دست من نیست، این که مردم داستان هایی می سازند که من نمی خواهم چیزی باشم که هستم, مرا آزار می دهد "

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه